Single-Phase Power Filter XAM-10/20-A4 220V 10A 20A electromagnetic Anti-Interference(XAM-20-A4 20A)
★★★★★ 4.2 54 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.ibaedu.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 15
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Signal FiltersElectromagnetic Interference FiltersSingle-phase power filter XAM-10/20-A4 220V 10A 20A electromagnetic anti-interference
  • Signal Filters
  • Electromagnetic Interference Filters
Item Weight 12.3 ounces
Manufacturer HTZALCUO
Item model number HTZALCUO
Batteries required No
Package Dimensions 0.39 x 0.39 x 0.39 inches
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.2 out of 5
★★★★★
54 ratings | 22 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
78% (42)
4 stars
6% (3)
3 stars
3% (2)
2 stars
2% (1)
1 star
11% (6)